Gradska sportska dvorana u Dugom Selu u subotu i nedjelju 9. i 10. veljače bila je prepuna mladih stolnotenisačica i stolnotenisača.

Odigran je 42. međunarodni Memorijal “Đuro Dubenik”. Ove godine na turniru je nastupilo 405 igračica i igrača iz 54 kluba iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske. Turnir je opravdao ugled koji ima među stolnotenisačima i treće mjesto među turnirima po brojnosti u Hrvatskoj.

Najbolji rezultat od Dugoselaca napravio je Luka Zlatkov koji je u kategoriji kadeta osvojio 1. mjesto. Postolje je izborio i Luka Tepeš koji je u kategoriji najmlađih kadeta osvojio 2. mjesto kao i njegova sestra Barbara Tepeš koja je osvojila 2. mjesto u kategoriji “Klinceza”.

Svi rezultati po kategorijama:

  • Klinceze:     1. mjesto  BENKO  Lana              TIS Zagreb
  1. mjesto  TEPEŠ  Barbara          S.T.Š.K.”Dugo Selo”
  2. mjesto  TOPOLOVEC  Lucija   MGK Drava Žabnik
  3. mjesto  JELIĆ  Petra                HASTK Mladost Zagreb
  • Klinci:          1. mjesto  ZIDARIĆ  Petar            STK Pula
  1. mjesto  KLARIĆ  Šime              STK Šibenik
  2. mjesto  ZRINSKI  Leon            STK  Stubaki
  3. mjesto  JURIĆ  Nikola               STK Marathon Zagreb
  • Najmlađe kadetkinje:  1. mjesto  PUTIGNA  Larisa          ŽSTK Pula
  1. mjesto  MILIČEVIĆ  Nikolina    ŽSTK  Pula
  2. mjesto  PUSTAJ  Victoria          STK Jaska
  3. mjesto  DORIĆ  Aileen              ŽSTK Pula

-  Najmlađi kadeti:   1. mjesto  MRKIĆ  Andrej          STK Pula

  1. mjesto  TEPEŠ  Luka              S.T.Š.K.”Dugo Selo”
  2. mjesto  COLEV  Ivor              STK Putjane
  3. mjesto  VALE  Deni                STK Pula
  • Mlađe kadetkinje:    1. mjesto  SMAILJI  Sena            STK Srdoči  Rijeka
  1. mjesto  VIDAKOVIĆ Marla     STK Olimpija  Osijek
  2. mjesto  REBIĆ  Zrinka            STK TIS Zagreb
  3. mjesto  NOVAK  Marta           STK Šenkovec
  • Mlađi kadeti:            1. mjesto  BENKO  Leon             STK TIS Zagreb
  1. mjesto  HENCL  Ivan              STK TIS Zagreb
  2. mjesto  KUMAR  Filip             GSTK Zagreb
  3. mjesto  ISLAMOVIĆ  Tin        GSTK Zagreb
  • Kadeti:      1. mjesto  ZLATKOV  Luka                    S.T.Š.K.”Dugo Selo”
  1. mjesto  METER  Roko                       HASTK Mladost Zagreb
  2. mjesto  VEKIĆ  Leo                            STK Pula
  3. mjesto  PETEK  Borna                      STK TIS Zagreb
  • Kadetkinje:     1. mjesto  ĆOSIĆ  Dora                      STK CM Vitez
  1. mjesto  LONČAREVIĆ  Hanna       STK TIS Zagreb
  2. mjesto  ŠTRIGA  Ivona                  STK Varaždin
  3. mjesto  BOROVEC  Bruna             STK Roland Ređep Starr Varaždin
  • Juniorke:        1. mjesto  VUKELIĆ  Marta               STK Aqaestil Duga Resa
  1. mjesto  ARAPOVIĆ  Hana             STK TIS Zagreb
  2. mjesto  SUŠAC  Sara                     STK TIS Zagreb
  3. mjesto  BARDAČ  Klara                STK TIS Zagreb
  • Juniori:           1. mjesto  BAN  Ivor                         HASTK Mladost Zagreb
  1. mjesto  ŠANTEK  Leon                STK Roland Ređep Starr Varaždin
  2. mjesto  BOROVNJAK  Filip          GSTK Zagreb
  3. mjesto  KRSTEVSKI  Aleks          STK Pula

                                                                                                                                                                      Zvonko Pokas, tajnik STŠK Dugo Selo