Facebook

YouTube

HomePolitikaDugoselski HDZ samostalno izlazi na lokalne izbore

Dugoselski HDZ samostalno izlazi na lokalne izbore

sam HDZ1Na proširenoj sjednici Gradskog odbora HDZ-a Dugo Selo, održanoj u četvrtak 20. travnja, na kojoj su sudjelovali i predsjednici svih temeljnih ogranaka, jednoglasno je odlučeno o samostalnom izlasku ove stranke na izbore za gradonačelnika i Gradsko vijeće Dugog Sela 21.svibnja 2017.

„Vjerujući u izbornu pobjedu snagom zajedništva svih naših članova, simpatizera i građana, HDZ je pripremio realan i izvediv program kojim će naš Grad napraviti povijesni iskorak u svom razvoju u idućim godinama, sljedeći platformu Vlade RH na čelu s premijerom Andrejem Plenkovićem koja daje konkretne pozitivne rezultate već u prvim mjesecima svoga mandata“, istaknuo je tom prigodom kandidat za gradonačelnika Darjan Budimir.

Također je dodao kako smatra da je samostalan izlazak na izbore pošten i korektan pristup prema biračima te je pozvao i druge političke stranke i kandidate da samostalnim izlaskom utvrde koliko točno povjerenja uživaju u biračkom tijelu u našem gradu.

Budimir je na koncu izjavio kako HDZ ostaje otvoren za poslijeizbornu suradnju s političkim strankama i kandidatima kojima je razvoj Dugog Sela na prvom mjestu, a na temelju kriterija ostvarenih izbornih rezultata.

                                                                                                          N.H.M.

sam HDZ1 sam HDZ2 sam HDZ3

Najave događanja

Svibanj 2017
P U S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Tečajevi POU Dugo Selo

Go to top