________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Povodom blagdana Svih svetih kod spomenika poginulim hrvatskim braniteljima, zajedno s članovima Udruge Hrvatski vitezovi – Brckovljani, vodstvo Općine Brckovljani na čelu s načelnikom Tihomirom Đurasom položilo je vijence i zapalilo svijeće te izrazilo poštovanje i sjećanje svim poginulim braniteljima koji su dali život za domovinu. 

Također, na groblju u Brckovljanima položen je vijenac i zapaljene su svijeće pokojnom načelniku Željku Funteku i pokojnom predsjedniku Vijeća općine Boži Grabercu, dok je kod središnjeg križa na groblju zapaljena svijeća svima onima koji više nisu s nama.