________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Savski lađari pod nasipom u Oborovskim Novakima organizirali su još jedan Pinklec na Savi. Centralni dio manifestacije bilo je natjecanje u roštiljanju, a nije izostala niti vožnja čamcima po Savi kao i nezaobilazna natjecanja "alka u tačkama", potezanje štrika i ispijanje gemišta. Sve to pratila je dobra zabava i pozitivna energija od ranog prijepodneva, pa sve do kasnih večernjih sati.