Osnovna škola „Ivan Benković“ obilježava 14 godina svoga rada. Povodom te obljetnice u predvorju škole održana je svečanost i prigodni program u kojem su nastupili učenici i njihovi voditelji.
Okupljenim roditeljima i gostima, koji su se odazvali u velikom broju, na samom početku obratio se ravnatelj Škole Branko Goleš i Nenad Panian, gradonačelnik Grada Dugog Sela. "O.Š. Ivan Benković na pragu je punoljetnosti i drago mi je da napreduje. Nadam se skorom otvaranju još jedne osnovne škole jer Grad Dugo Selo raste. Na mladima svijet ostaje, a najbolje ulaganje je ulaganje u mlade i njihovo obrazovanje. Želim O.Š. Ivan Benković ravnatelju, učitelju i nastavnicima još puno, puno uspješnih godina", rekao je gradonačelnik. Kao i uvijek, kreativni Benkovići osmislili su bogat glazbeno-scenski program za svoje učitelje, profesore, suradnike i, naravno, ponosne roditelje.









