________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Osnovna škola „Ivan Benković“ obilježava 14 godina svoga rada. Povodom te obljetnice u predvorju škole održana je svečanost i prigodni program u kojem su nastupili učenici i njihovi voditelji.

Okupljenim roditeljima i gostima, koji su se odazvali u velikom broju, na samom početku obratio se ravnatelj Škole Branko Goleš i Nenad Panian, gradonačelnik Grada Dugog Sela. "O.Š. Ivan Benković na pragu je punoljetnosti i drago mi je da napreduje. Nadam se skorom otvaranju još jedne osnovne škole jer Grad Dugo Selo raste. Na mladima svijet ostaje, a najbolje ulaganje je ulaganje u mlade i njihovo obrazovanje. Želim O.Š. Ivan Benković ravnatelju, učitelju i nastavnicima još puno, puno uspješnih godina", rekao je gradonačelnik. Kao i uvijek, kreativni Benkovići osmislili su bogat glazbeno-scenski program za svoje učitelje, profesore, suradnike i, naravno, ponosne roditelje.

  • 431584826_885930589997238_7463668075274796319_n431584826_885930589997238_7463668075274796319_n
  • 431601263_885924979997799_5762749123231421775_n431601263_885924979997799_5762749123231421775_n
  • 432124767_885912263332404_413251894422563982_n432124767_885912263332404_413251894422563982_n
  • 432184699_885912183332412_5293672798964847514_n432184699_885912183332412_5293672798964847514_n
  • 432207867_885932673330363_8992630292487733140_n432207867_885932673330363_8992630292487733140_n
  • 432232085_885912679999029_6505866999649420329_n432232085_885912679999029_6505866999649420329_n