________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Drage sugrađanke i sugrađani, prijatelji, kolege i svi ljudi dobre volje,

 

povodom 1. svibnja – međunarodnog praznika rada, upućujem Vam iskrene čestitke, sa željom da ovaj praznik, bez obzira na sve poteškoće koje su nas trenutno snašle, provedete, prije svega u zdravlju i miru, ispunjeni nadom u bolje sutra, koje je moguće ostvariti poštenim i predanim radom, suosjećajnošću, solidarnošću i ljubavlju za druge i drugačije koja nam je toliko potrebna u ovim teškim vremenima.            

                                        GRADONAČELNIK

                                                                         Nenad Panian, dr.med.dent.