Poštovane sugrađanke i sugrađani,
Najradosniji kršćanski blagdan dočekujemo u izazovnom i neizvjesnom vremenu. Pandemija koronavirusa promijenila je naše živote, prioritete, navike… Ali smo baš u takvim vremenima opet pokazali zajedništvo, solidarnost, spremnost na pomoć bližnjemu i, vjerujem, postali bolji ljudi.
I baš kao što se Isus rodio u krugu najbližih, tako ćemo i mi ove godine proslaviti Njegovo rođenje, sa svojim obiteljima, onim najvrjednijim što imamo.
Neka Vam Betlehemsko dijete podari obilje blagoslova, mira, veselja i ponajprije zdravlja, a ova sveta noć obasja srca, rastjera tamu i podari nadu u bolje sutra.
Sretan Vam i blagoslovljen Božić!
Predsjednik Gradskog vijeća Grada Dugog Sela
Darjan Budimir, mag. iur.



