________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Poštovane sugrađanke i sugrađani,

 

Najradosniji kršćanski blagdan dočekujemo u izazovnom i neizvjesnom vremenu. Pandemija koronavirusa promijenila je naše živote, prioritete, navike… Ali smo baš u takvim vremenima opet pokazali zajedništvo, solidarnost, spremnost na pomoć bližnjemu i, vjerujem, postali bolji ljudi.

I baš kao što se Isus rodio u krugu najbližih, tako ćemo i mi ove godine proslaviti Njegovo rođenje, sa svojim obiteljima, onim najvrjednijim što imamo.

Neka Vam Betlehemsko dijete podari obilje blagoslova, mira, veselja i ponajprije zdravlja, a ova sveta noć obasja srca, rastjera tamu i podari nadu u bolje sutra.

Sretan Vam i blagoslovljen Božić!

                                                                                                 Predsjednik Gradskog vijeća Grada Dugog Sela

        

                                                                                                                    Darjan Budimir, mag. iur.