Crveni križ Dugo Selo od jučer prikuplja pomoć za nastradala područja.
Prikupljene su velike količine, a manji dio je otpremljen. Kapaciteti su gotovo popunjeni stoga u dugoselskom Crvenom križu predlažu svim dobronamjernim sugrađanima da sačekaju, te nove količine donesu ukoliko bude nove potrebe.
"Ovo neće tako brzo proći, a potrebe će biti i idućih mjeseci. Molimo da nam se ne donosi niti odjeća, jer se već dosta prikupilo. Čim dobijemo odobrenje i upute od viših distanca i odgovornih na terenu, vozimo prikupljeno tamo gdje je najpotrebnije. Prema našim informacijama sa terena, tamošnja skladišta su puna, tako da mole da ih se dalje ne preopterećuje.







