Drage naše sugrađanke i sugrađani, odlukom HZZO-a od danas, 27.03.2020. - ISTOM SE UREĐUJE DA SE SVE ORDINACIJE PRIMARNE ZDRAVSTVENE ZAŠTITE (OBITELJSKA MEDICINA, PEDIJATRIJA I GINEKOLOGIJA) vraćaju u rad po redovnom radnom vremenu zdravstvenih ustanova i privatnih zdravstvenih radnika ordinacija u Mreži javne zdravstvene službe.
U cilju zaštite zdravlja zdravstvenih radnika i pacijenta treba maksmalno moguće SMANJITI DOLASKE PACIJENTA te povećati dostupnost telekomunikacije s pacijentima (u našoj Ispostavi - telefonom te ranije navedenim e-mail kontaktima), a navedena odluka stupa na snagu danom donošenja te je na snazi do opoziva.
S poštovanjem,
dr. Žuteković Sunčana, spec. radiologije
Voditeljica Ispostave Dugo Selo



