________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sukladno novim mjerama za suzbijanje širenja koronavirusa, dugoselski sajam (Nova cesta bb) neće raditi do daljnjega. Gradska tržnica ostaje otvorena, a pratit će se upute i mjere Nacionalnog stožera, poručuju iz Grada Dugog Sela.

„Brinimo za svoje i tuđe zdravlje, držimo se uputa, budimo odgovorni kako bismo maksimalno umanjili širenje zaraze i posljedice epidemije COVID-19 te kako bi se ove loše brojke smanjile. Nećemo moći prebroditi ovu situaciju, ako se ne budemo pridržavali uputa i bili odgovorni. Dugoselski Stožer civilne zaštite  nastavlja pratiti upute i mjere Nacionalnog stožera civilne zaštite RH na osnovu kojih će se dalje postupati“, ponovio je apel načelnik dugoselskog Stožera civilne zaštite Nikola Tominac.