Među brojnim aktivnostima Gradske udruge umirovljenika Dugo Selo su i izleti. Tako su proteklog vikenda bili na cjelodnevnom izletu u Termama Jezerčica, što je ujedno i zadnja takva aktivnost u 2020. godini. Uz striktno poštivanje epidemioloških mjera, dan je protekao u sportskoj rekreaciji na bazenima te u dobroj atmosferi.
Na druženju tijekom ovako krizne godine, zahvalio je predsjednik GUU Stjepan Jambrišak dodavši kako se nada da će sljedeća biti bolja i kako će koronavirus biti pobijeđen.



