Kada si zaljubljen i klupica u parku može postati najromantičnije mjesto.
Uz „malu pomoć“ gradskih službi danas je u gradskom parku osvanuo takav kutak, uređen za sve naše zaljubljene građanke i građane koji slave sutrašnji dan. Prigodno ukrašena, s jastučićima i dekicom, kako bi lakše podnijeli temperaturne minuse dok sjede, klupica je pravo mjesto za dvoje, a u blizini se nalazi čak i kišobran…za dvoje. Sve u svemu lijepa i prigodna podloga za zabilježiti foto trenutak tijekom šetnje za Valentinovo.









