Drage naše sugrađanke i sugrađani,
Novom odlukom, zbog smanjenja mogućnosti širenja COVID-a 19, DZ Zagrebačke Županije organizira za lokaciju Dugo Selo jednu ordinaciju dentalne medicine u centralnom objektu Doma zdravlja, Dragutina Domjanića 12 a, od 06. travnja 2020. u kojoj će sudjelovati svi dr. dentalne medicine u Mreži javno-zdravstvene službe - za *SAMO ZA HITNE I NEODGODIVE INTERVENCIJE* , uz obaveznu trijažu pacijenata na ulazu u centralni objekt i ulazak tek nakon obrade i izlaska prethodnog pacijenta te obvezne dezinfekcije i provjetravanja ordinacije dentalne medicine .
Stoga, prije dolaska, molim OBAVEZNO prethodno nazvati na 2785-518!
RADNO VRIJEME ORDINACIJE: - RADNIM DANOM OD 7-20 h
SUBOTOM, NEDJELJOM I PRAZNIKOM OD 7- 14 h
Unaprijed zahvaljujem na razumijevanju.
Dr. med Sunčana Žuteković, spec. radiolog
Voditeljica Ispostave Dugo Selo



