Danas je, temeljem odluke o posebnom načinu rada tržnice na otvorenom koju je donio gradonačelnik N.Panian, s radom započela tržnica na dugoselskom sajmu.
Uz pridržavanje mjera socijalnog distanciranja i mjera i uputa koje propisuje Hrvatski zavod za javno zdravstvo, na sajmu se mogu kupiti proizvodi lokalnih OPG-ova poput meda i jaja, a prvenstveno voće, povrće, sadni materijal (presadnice, cvijeće). Kako smo mogli vidjeti, ponajviše su išli cvijeće i flanci. Gužve i žamora na koje smo navikli u normalnim okolnostima, danas nije bilo. Sajam će raditi svaki ponedjeljak od 8 do 13 sati. Iz Stožera civilne zaštite Grada Dugog Sela apeliraju na sve da se pridržavaju mjera i uputa.



