Dana 07. prosinca (ponedjeljak) 2020. godine, u Gradskoj vijećnici Grada Dugog Sela, održat će se svečano potpisivanje ugovora o stipendiranju za šk./ak. godinu 2020./2021. koje će u ime Grada Dugog Sela potpisati Gradonačelnik i ovogodišnji dobitnici stipendija.
Zbog trenutne epidemiološke situacije i uz poštivanje svih propisanih mjera, potpisivanje će se održati prema sljedećem rasporedu:
- u 11,00 sati – za učenike
- u 12,00 sati – za studente.
NAPOMENA:
OBAVEZNO JE NOŠENJE ZAŠTITNE MASKE I DEZINFEKCIJA RUKU PRILIKOM ULASKA!
SVI ONI KOJI SE NALAZE U SAMOIZOLACIJI ILI IMAJU BILO KAKVE RESPIRATORNE PROBLEME - NE DOLAZE već se trebaju javiti na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na tel. 2755-680 radi dogovora.
MOLIMO DA UČENICI KOJI SU MALOLJETNI DA NE DOLAZE - VEĆ SAMO RODITELJ KOJI ĆE U NJIHOVO IME POTPISATI UGOVOR.
GRAD DUGO SELO



