Srednja škola Dugo Selo od danas 4. studenog provodi nastavu na daljinu.“Odluka o prelasku na nastavu na daljinu donesena je na preporuku školske liječnice, a u skladu s Modelima i preporukama za rad u uvjetima povezanima s COVID-19“, poručila je ravnateljica Darinka Svetec.
Kako stoji na mrežnim stranicama škole, ukoliko netko od učenika nema osigurane uvjete za rad na daljinu treba se javiti razredniku. Učenici koji pohađaju praktičnu nastavu u radnom procesu, kod poslodavaca, istu mogu pohađati, osim ako im nije propisana samoizolacija. Sva pitanja možete uputiti razrednicima ili na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.



