Nakon 25 godina Dinamo ponovno dolazi u Dugo Selo, ovoga puta na proslavu velikog jubileja – 100 godina Nogometnog kluba Dugo Selo.
-Hvala Gradu i svim službama što su nam se stavili na raspolaganje, jer bez njihova angažmana bilo bi nam izuzetno teško. Oni su naš zamašnjak u svemu tome- zaključio je Fintić uz poruku:
-Vidimo se u subotu 24.lipnja na stadionu!
Utakmica na Gradskom stadionu u Dugom Selu igra se od 18 sati.



