Dugo Selo je ove subote, 9. kolovoza, po prvi puta postalo središte okupljanja vlasnika i zaljubljenika u Volkswagen vozila. U organizaciji Volkswagen kluba Dugo Selo, parkiralište u Ferenčakovoj ulici pretvorilo se u pravu automobilsku izložbu na otvorenom, privukavši gotovo 200 vozila iz svih krajeva Hrvatske, ali i iz Mađarske, Slovenije i Bosne i Hercegovine.




