Prvo izdanje likovnog susreta „Ulični art caffe“, u organizaciji Likovne udruge Dugo Selo, pretvorilo je jutros centar Dugog Sela u galeriju na otvorenom. Rijetko tko od prolaznika da se nije zaustavio i pogledao zanimljiva umjetnička djela u nastajanju.
Većinom se radi o slikama raznovrsne tematike, a sudjeluje 14 likovnjaka. Kako je kazala predsjednica Udruge Jadranka Bogdanović, slike će biti dio skorašnje nove izložbe. Cilj ovog događanja je širenje ljubavi prema likovnom stvaralaštvu i umjetnosti općenito te poticanje kreativaca na aktivno sudjelovanje.amš
















