U ovoj godini punoj neočekivanih i nepredvidljivih izazova, suočeni smo s brojnim ograničenjima i nemogućnostima organizacije, sudjelovanja i uživanja u brojnim uobičajenim aktivnostima i druženjima.
U nedjelju u poslijepodnevnim satima, članice i članovi sekcije Veterana i Koledarica Kulturno-umjetničkog društva Preporod iz Dugog Sela na novom dugoselskom trgu kratko su se okupili nakon dužeg vremena kako bi zajedničkom fotografijom poslali poruku sugrađanima o važnosti pridržavanja propisanih mjera u borbi protiv virusa COVID-19.
Uz zaštitne maske, na propisanoj distanci formirali su srce i uz pozdrav uputili poruku:
Čuvajmo jedni druge! Nošenje zaštitnih maski i rukavica, pranje ruku, dezinfekcija i socijalna distanca naša su zaštita i borba protiv virusa kojeg se želimo što prije riješiti, pa da svi zajedno ponovo pjevamo, plešemo, družimo se i uživamo u životu!
Dunja Belaić Goleš






