________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vrijedni članovi DVD-a Sop Hrušćica i ove su godine ispred prostora Vatrogasnog doma stvorili lijep božićni ugođaj. Iako će izostati druženja, svojim mještanima željeli su bez obzira na sve pružiti božićni duh, u čemu su uspjeli.

-Nismo mogli izdržati, a da ne nastavimo ono s čime smo krenuli. Jednostavno, nismo željeli naše sumještane ostaviti bez božićnog užitka i čarolije. Malo smo to okitili na sveopće oduševljenje naših sumještana koji su oduševljeni te s djecom dolaze napraviti koju sliku za uspomenu. I ove godine našu inicijativu podržala je Općina i načelnik Mato Čičak. Hvala im na tome, jer uvijek imaju sluha za nas- ispričao nam je Tomislav Mayer Kralj te najavio subotnje darivanje djece u Sopu i Hrušćici.

-Bit će to vatrogasni Djed božićnjak koji će darivati svu našu djecu u ova dva naselja. Podijelit ćemo 90 paketa i vjerujem da ćemo razveseliti djecu- najavio je Kralj.iđ

  • DSC_7955DSC_7955
  • DSC_7956DSC_7956
  • DSC_7958DSC_7958
  • DSC_7959DSC_7959
  • DSC_7962DSC_7962
  • DSC_7963DSC_7963
  • DSC_7966DSC_7966
  • DSC_7967DSC_7967
  • DSC_7968DSC_7968
  • DSC_7969DSC_7969
  • DSC_7970DSC_7970
  • DSC_7973DSC_7973
  • DSC_7975DSC_7975
  • DSC_7978DSC_7978
  • DSC_7980DSC_7980
  • DSC_7984DSC_7984
  • DSC_7987DSC_7987
  • DSC_7988DSC_7988
  • DSC_7991DSC_7991
  • DSC_7997DSC_7997
  • DSC_7998DSC_7998
  • DSC_8001DSC_8001