Od 16. ožujka 2020. dječji vrtići na području Rugvice ne rade. Odluku o obustavi rada donijela je Vlada RH. Načelnik Mato Čičak izvijestio je da je Općina Rugvica postigla dogovor s dječjim vrtićima na području Općine Rugvica te da roditelji neće platiti vrtić za travanj. Vrtić se neće plaćati sve dok traje ova pandemija COVID-19 virusa. "S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju u Hrvatskoj, vjerujemo da će se ova situaciju vrlo brzo vratiti u normalu te da će naši najmlađi nastaviti sa svojim predškolskim obrazovanjem! Do tada, poštujte sve mjere Stožera civilne zaštite, brinite o sebi i drugima i ostanite doma", poručio je rugvički načelnik Čičak.
Općina Rugvica postigla dogovor s vrtićima na svom području: Ne plaća se vrtić za travanj te sve dok traje pandemija
- Detalji
- Rugvica
- 767



