U godini kada je sve pomalo naopako, ipak se ne smiju zaboraviti neki dobri običaji, a jedan od takvih je darivanje djece prigodom Božića – kaže Marko Petek, predsjednik DVD-a Rugvica.
No, umjesto da djeca dolaze Djedu Božićnjaku da im podijeli pakete na prigodnom druženju, ovaj puta u DVD-u su odlučili da svoje male članove i djecu svojih članova, a u te dvije kategorije su gotovo sva djeca u Rugvici, obiđu, čestitaju im Božić i Novu godinu te im podijele pakete na njihovom kućnom pragu. Tako je i učinjeno jučer poslije podne i u Rugvicu se vratio barem djelić nekad uobičajenog „novogodišnjeg šušura“!



