Tradicionalno, središnja proslava blagdana Velike Gospe u Dugoselskom dekanatu održat će se u Jalševcu Nartskom uz crkvu Uznesenja Blažene Djevice Marije, ove godine uz pojačane mjere opreza treba zbog epidemije koronavirusa.
Treba reći da je upravo zbog toga uz crkvu uređen i u proljeće, uz pomoć Općine Rugvica, natkriven oltar na otvorenom, gdje će se i služiti sveta misa.amš
Više u obavijesti




