________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Nakon jučerašnjeg razornog potresa koji je učinio značajnu materijalnu štetu u Sisku, Petrinji i Glini cijela se Hrvatska ujedinila i još jednom pokazala veliko srce.

Nema sredine u kojoj se ne prikuplja pomoć koja pristiže u nastradala područja.

-Akciji prikupljanja pomoći odazvali su se brojni mještani koji i dalje donose namirnice u Društveni dom u Rugvicu- kaže nam načelnik Mato Čičak.

Trenutno je najpotrebniji kruh, te je Općina u suradnji s Dugim Selom i Velikom Goricom pokrenula akciju kojom će se na ta područja dostaviti kruh.

-Sinoć smo na našem području smjestili tridesetak osoba, većinom mladih- poručio je Čičak.