________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Na području Rugvice u tijeku su radovi na izgradnji više od 4 kilometra nogostupa u više općinskih naselja. 

U Novom Svibju gradi se 400 metara, u Obedišću Ježevskom 520 metara, Rugvici 470 metara, 830 metara u Novakima Oborovskim te 2 130 metara u Sopu i Hrušćici, gdje je početak radova koji su započeli u petak obišao i načelnik Mato Čičak.

-Sigurnost naših mještana nam je na prvom mjestu što pokazujemo i ovim radovima, koji će biti završeni iduće godine- poručio je načelnik.iđ

  • 127667819_10221982909135738_1603679327604031312_n127667819_10221982909135738_1603679327604031312_n
  • 128220060_10221982906895682_6806466834553979125_n128220060_10221982906895682_6806466834553979125_n
  • 128266631_10221982908615725_6696175214802000755_n128266631_10221982908615725_6696175214802000755_n