U Koprivnici je u četvrtak, 17. rujna 2020. godine, održana završna svečanost projekta "Zlata vrijedan" u sklopu koje su dodijeljene ovogodišnje nagrade zlata vrijednim poljoprivrednicima, manifestacija koja se u organizaciji Ministarstva poljoprivrede, Večernjeg lista i Hrvatske radio televizije održava sedmu godinu zaredom.
Prema mišljenju stručnog žirija najbolje obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo je OPG Mario Trbušić iz Bedekovčine, drugo mjesto osvojio je OPG PA-VITA obitelji Pandek iz Rugvice, dok je treće mjesto osvojio OPG Mario Košić iz Krkanca, nedaleko Varaždina.
U kategoriji „Mlade nade“ nagradu za najbolji OPG osvojio je Damir Orenda iz Virovitičko-podravske županije, dok su čitatelji Večernjeg lista najboljim OPG-om proglasili onaj Željke Strgar iz Drenovaca kod Županje.



