Lijepo vrijeme izmamilo je Dugoselce u šetnju, no valja se pridržavati mjera socijalnog distanciranja, izbjegavati veće skupine ljudi i javna okupljanja. O potrebi pridržavanja mjera zaštite od širenja koronavirusa govori načelnik Stožera Nikola Tominac. Više o načinu izdavanja propusnica pojašnjava zamjenica gradonačelnika Jasminka Kokot Bambić. O ulozi i djelovanju Gradskog društva Crvenog križa Dugo Selo te volonterima govori ravnateljica Gordana Kocaj. Najavljene su i dvije akcije dobrovoljnog darivanja krvi - 17. travnja u Jalševcu Nartskom i 20.travnja u Dugom Selu.amš
Vijesti pogledajte na



