Gradonačelnik Dugog Sela Nenad Panian donio je odluku o posebnom načinu rada tržnice na otvorenom. Radi se o otvaranju prostora sajma odnosno isključivo Zelene tržnice na kojoj će svaki ponedjeljak od 8 do 13 sati svoje proizvode poput voća i povrća te sadnog materijala nuditi OPG-ovi.
„Mole se građani da se drže maksimalno zaštitnih mjera. Ukoliko toga neće biti, sajam će se zatvoriti“, apelirao je načelnik Stožera civilne zaštite Grada Dugog Sela Nikola Tominac.
Više informacija u



