Zbog situacije uzrokovane epidemijom koronavirusa, a u cilju sprječavanje nepotrebnih intervencija vatrogasnih postrojbi koje su aktivirane kooperativne snage civilne zaštite zabranjuje se od 20. travnja do 31.svibnja spaljivanje raslinja, korova i drugog biljnog otpada na svim otvorenim javnim i privatnim površinama. Ovu prevenetivnu mjeru potpisuje načelnik Stožera civilne zaštite Grada Dugog Sela Nikola Tominac.
Više u



