________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zbog situacije uzrokovane epidemijom koronavirusa, a u cilju sprječavanje nepotrebnih intervencija vatrogasnih postrojbi koje su aktivirane kooperativne snage civilne zaštite zabranjuje se od 20. travnja do 31.svibnja spaljivanje raslinja, korova i drugog biljnog otpada na svim otvorenim javnim  i privatnim površinama. Ovu prevenetivnu mjeru potpisuje načelnik Stožera civilne zaštite Grada Dugog Sela Nikola Tominac.

Više u

ODLUKA O ZABRANI SPALJIVANJA RASLINJA, KOROVA I DRUGOG BILJNOG OTPADA NA SVIM OTVORENIM JAVNIM I PRIVATNIM POVRŠINAMA