Postojeće mjere se produžuju do 31. siječnja. Za sada do tog datuma ostaju zatvoreni kafići, restorani i teretane. Imajući u vidu našu situaciju i situaciju u europskom okruženju, nema utemeljenja za popuštanje mjera koje su na snazi i one se produžuju do 31. siječnja, izjavio je načelnik Stožera Davor Božinović na konferenciji za novinare.
Tako da i nakon 10 siječnja na snazi ostaje zabrana javnih okupljanja više od 25 osoba, kafići i restorani i dalje ne rade, trgovine rade najduže do 22 sata, ograničen je broj putnika u javnom prijevozu...
Više u odlukama Stožera civilne zaštite RH



