Prema podacima Zavoda za javno zdravstvo Zagrebačke županije na području županije evidentirano je 326 osoba kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom. U odnosu na podatke od jučer radi se o sedam osoba više, a četiri su osobe izliječene.
Tri nova slučaja zabilježena su u Ispostavi Zaprešić, dva u Ispostavi Velika Gorica te po jedan u Ispostavama Jastrebarsko i Samobor, dok su tri osobe izliječene u Ispostavi Zaprešić, a jedna u Ispostavi Samobor.
Na području Zagrebačke županije trenutno je aktivan 81 slučaj. Do sada su ukupno izliječene 234 osobe, a 11 ih je preminulo.



