Na području Zagrebačke županije, u odnosu na podatke od jučer zabilježeno je sedam osoba više kojima je potvrđena bolest uzrokovana novim koronavirusom, a deset osoba je izliječeno.
Među sedmoro novozaraženih po dvoje je iz Jastrebarskog, Velike Gorice i Zaprešića te jedan novi slučaj u Samoboru. Devet izliječenih osoba je u Ispostavi Velika Gorica, jedna izliječena osoba u Ispostavi Samobor s područja Svete Nedelje. Trenutno je aktivno 78 slučajeva. Do sada su ukupno izliječene 244 osobe, a 11 ih je preminulo.



