Topla ljetna večer 16. lipnja u Glazbenoj školi Dugo Selo protekla je u znaku glazbe, poezije i emocija – upravo onako kako i priliči rastanku s još jednom školskom godinom. Na glazbeno-poetskoj večeri "Naš pozdrav ljetu", publiku su svojim izvedbama oduševile članice vokalnog ansambla OŠ Ivana Benkovića – Benette, pod umjetničkim vodstvom prof. Katarine Kralj Kreković.




