U organizaciji udruge „Hrvatski vitezovi – ratni veterani 1991“ Dugo Selo 7. lipnja na dugoselskim bajerima održan je 3. po redu Memorijalni kup „Hrvatski vitez“ Dugo Selo – natjecanje u sportskom ribolovu i belotu. Ove godine okupilo se 18 ekipa – iz Kastva, Ivanić Grada, Zagreba, Sesveta, kao i s područja Dugog Sela i okolice, a sve njih na samom početku u ranim jutarnjim satima pozdravio je gradonačelnik Dugog Sela Nenad Panian koji je također prošao Domovinski rat i obrane naše domovine.