________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tradicionalno, uz obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom koji se obilježava 3. prosinca, Društvo invalida Dugo Selo organizira prigodno okupljanje svojih članova, a tako je bilo i ove godine. Proteklog petka, 1. prosinca, u konobi Romantika, okupilo se članstvo zajedno s predsjedništvom Društva invalida Dugo Selo, kao i njihovi gosti – predsjednica Udruge za promicanje istih mogućnosti (UPIM) mr.med.sc. mr. Mirjana Dobranović, predstavnici Udruge osoba s invaliditetom Vrbovec, Udruge iz Križevaca predsjednik skupštine Crvenog križa Dugo Selo Josip Svibovec te izaslanik Grada Dugog Sela, pročelnik za društvene djelatnosti Boris Savić.