Dolazi nam hladnije vrijeme i svi bi trebali biti svjesni činjenice kako hladno vrijeme životinje podnose jednako loše kao i ljudi. U ovo doba godine je za njih posebno važno da budu na toplom ili imaju sklonište. Jadranka Robić, voditeljica Odsjeka za komunalne poslove u Upravnom odjelu za financije i komunalno gospodarstvo Grada Dugog Sela, kaže kako se Grad Dugo Selo već niz godina brine o napuštenim životinjama.

