GLOBE ekipa Osnovne škole Rugvica osvojila je 1. mjesto na Međužupanijskoj smotri i natjecanju hrvatskih GLOBE škola!
Ekipa je bila u sastavu: Iva Vidaković (7.razred), Josip Šošić (7.razred) i Korina Sekulić (8.razred) pod mentorstvom prof. Petre Sekulić. Prezentirali su rad GLOBE grupe u razdoblju od 1.ožujka 2024. do 1.ožujka 2025. godine te su odlično riješili ispit znanja. Natjecanje se održalo u Srednjoj školi Petrinja, a na državnu razinu naša ekipa putuje u svibnju u Vinkovce.
Sretno im u daljnjem natjecanju i čestitke njima i ostatku tima na prikupljenim i obrađenim podacima!
Petra Sekulić, prof.









