Savjet mladih Grada Dugog Sela na svojoj 2. sjednici, održanoj 20. listopada, donio je prijedlog Programa rada za 2021. godinu. Sjednicu je vodila predsjednica Ana Ivanda, a nazočili su predsjednik Gradskog vijeća Darjan Budimir, zamjenica gradonačelnika Jasminka Kokot Bambić i pročelnik za poslove Gradonačelnika i Gradskog vijeća Mladen Šestan. Na javni poziv sa svojim projektima prijavile su
...