U svim gradovima Zagrebačke županije bilježi se rast broja novooboljelih od korona virusa, u posljednja 24 sata potvrđeno je ukupno 74 novooboljelih, a šest osoba je izliječeno. Dugo Selo bilježi 7 novooboljelih, Rugvica 4. U samoizolaciji su dva razreda Srednje škole Dugo Selo. Također, mjera samoizolacije traje za dva razreda u OŠ Josipa Zorića dok se u još četiri razreda radi o pojedinačnim
...