Na području Zagrebačke županije od jučer su potvrđene 53 novooboljele osobe. Najviše novozaraženih je s područja Dugog Sela i to 14, šest ih je u Rugvici, po pet iz Samobora i Velike Gorice, četiri u Vrbovcu, po tri nova slučaja ima Ivanić-Grad, Sveti Ivan Zelina i Brckovljani, dok je po jedna novooboljela osoba zabilježena u Zaprešiću, Jastrebarskom, Brdovcu, Bistri, Luki, Klinča Selima,
...