Zaraza koronavirusom u zadnja je 24 sata potvrđena za novih 20 osoba u Zagrebačkoj županiji. Najviše novozaraženih u županiji, njih osmero, je s područja Dugog Sela, petero s velikogoričkog područja, po dvije s područja Zaprešića, Vrbovca i općine Brckovljani, te jedna iz Samobora.