Ministarstvo unutarnjih poslova izvijestilo je da započinju s obavljanjem upravnih poslova u punom opsegu, a način rada organizirali su u dvije smjene. Odluka od 11. 03. 2020. godine o proglašenju epidemije bolesti COVID-19 i dalje je na snazi, tako da i dalje vrijede isprave čiji je rok važenja istekao u razdoblju proglašenja epidemije: osobne iskaznice, putovnice, vozačke dozvole, oružni list,
...