Na području Zagrebačke županije 56 je novopozitivnih na COVID-19. Riječ je o devet osoba iz Samobora i Velike Gorice, osam iz Vrbovca, šest iz Svete Nedelje, četiri iz Zaprešića, tri iz Bistre i Brckovljana, dvije iz Ivanić-Grada, Dugog Sela, Brdovca i Križa, dok jedan novi slučaj bilježi Jastrebarsko, Jakovlje, Klinča Sela, Kravarsko, Kloštar Ivanić i Dubrava.Trenutno je aktivno 696 slučajeva, a od jučer
...